Žonglování

Míčky létající vzduchem, točící se diabolo, bouncing, poi nebo i jízda na jednokolce – tak vypadají žonglérské akce, které pořádáme. Žonglování je hra dvou disciplin – sportovní a artistické, přičemž obě stojí v dokonalé rovnováze. Chcete vidět nejlepší žongléry v České republice i mimo ni? Zastupujeme mistry v oboru, stačí si jen vybrat, jaký typ žonglování vám bude pro vaši akci nejsympatičtější.

Bratři v tricku – žonglérské duo, jejichž míčky, kužely, diabola létají metry vysoko. Bohatý repertoár plný technické dokonalosti spojené s humorem. Od desetiminutových představení pro dospělé přes inscenace pro děti po workhopy.

Kamil Dzielný – polský performer a žonglér. Pracuje mimo jiné s akryl ball - lesklými průhlednými akrylovými míčky, které jsou neustále v kontaktu s tělem žongléra. Ve svém repertoáru má i kvalitní light show.

ATI – kontaktní žonglování, cube act, light show či projekce, tak lze ve zkratce popsat schopnosti ATI. Jeho performance jsou plné netradičních prvků, ve kterých klade důraz nejen na technickou přesnost a vizuální dokonalost.

Workshopy – chtěli byste umět házet míčky do vzduchu a nevíte, jak na to? Naučte se základy žonglování od našich profesionálů!

Zajímá vás žonglování? Chcete na své společenské akci okouzlit diváky netradiční podívanou nebo je naučit základy této disciplíny? Napište nám, rádi vám připravíme nabídku na míru.

Něco navíc:

Žonglování je tak trochu naše srdcová záležitost, i proto se každý rok v červnu zapojujeme do Světového dne žonglování a na podzim už tradičně pořádáme Pražský žonglérský marathon – největší akci svého druhu v České republice. Skrze obě události si navíc neustále udržujeme přehled v oboru a stáváme se místem, kde se potkávají jak etablovaní profesionálové, tak mladí žongléři, jejichž talent rozvíjíme. Spolupracujeme například s Mižu – držitelem ocenění Best Juggler for Czechoslovakia.