13. 1. 2015 - Zahajujeme Evropské hlavní město kultury!

Plzeň bude v roce 2015 ústředním dějištěm kultury a u toho ani my nebudeme chybět. Účastníme se hned velkého zahájení, které propukne 17. ledna v centru města, i řady dalších akcí. Evropské hlavní město kultury přivítáme čtyřmi průvody, které symbolizují čtyři řeky protékající Plzní. Chybět nebudou naše velké loutky, akrobati z V.O.S.A. Theatre, show v podání nevšedních Amanitas Fire Theatre, chůdaři a další nejen pouliční umělci.

Na rok 2015 jsme se těšili. Čeká nás totiž celá řada zajímavých kulturních akcí, z nichž hned první patří mezi ty, na které budeme jistě rádi vzpomínat. Na zahájení Evropského hlavního města kultury přivezeme sedmimetrového anděla v doprovodu dalších čtyřmetrových loutek a chůdařů, kteří sami ponesou křídla delší než dva metry! Andělskou tématiku doplní akrobatická čísla s unikátními samohyby a řada dalších zajímavostí.

Přemýšlíte nad průvodem ve svém městě? Chtěli byste ve svých ulicích potkat loutky v nadživotní velikosti i akrobaty, kteří se svým tělem umí takové kousky, že se vám tají dech? Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám připravíme program na míru a vyrobíme loutky přesně podle vašich představ.

Více informací o zahájení Plzně 2015 najdete na www.plzen2015.cz