Za dveřmi - Pražský festival pouličního divadla

Festival Za dveřmi přiváží do Prahy světové i české špičky pouličního divadla. Za šest let své existence pražskému, ale i zahraničnímu publiku představil stovky umělců, kteří vynikají v disciplínách, jako je akrobacie, fireshow, tanec, klaunérie, žonglování apod. V krásné kulise historické Prahy tak pravidelně po dobu jednoho týdnu v červenci přináší to nejlepší z pouličního divadla.

Lítá se ve vzduchu, tančí se na chudách, chodí se po fasádách, polyká oheň a mnoho dalšího! Nic není nemožné! Ulice jako divadelní jeviště a hlediště v jednom, tak vypadá festival Za dveřmi, který pro rok 2015 chystá rozšíření z Václavského náměstí do dalších částí Prahy. Už tradičními účinkujícími jsou například žonglérské duo Bratři v tricku, fireshow company Amanitas Fire Theatre a nebo unikátní seskupení V.O.S.A. Theatre, kteří jako jediní u nás pracují s pětimetrovým akrobatickým kolem.

Z Prahy do Plzně! Za dveřmi se již pravidelně přesouvá z hlavního města do západočeské metropole, kde hostuje jako Za dveřmi je Plzeň! v rámci festivalu Živá ulice. Máte-li to blíže do Plzně, přijďte si užít pouliční divadlo tam.

Více informací o festivalu najdete na www.zadvermi.cz