Vlastní projekty & festivaly

ArtProm nejenže zastupuje nejlepší umělce, kteří se věnují pouličnímu divadlu, žonglování, akrobacii a dalším disciplínám, ale je také producentem vlastních projektů. Co tedy máme ve své režii?

Festival Živá ulice – Plzeňská setkání – největší festival na západ od Prahy navštívilo za čtyři roky přes 150 000 diváků. Během třech měsíců se v centru Plzně vystřídá přes 600 umělců. Pouliční divadlo, koncerty, bohatý doprovodný program pro děti i dospělé, food festival národnostních menšin a tak dále. Nejen to je festival Živá ulice.

Festival polévky – čtyřicetilitrové kotle plné polévek vařících se přímo před vašima očima. V kotlích z Maďarska vaří vyhlášené restaurace, začínající bistra a nadšení amatéři. Protože polévka je grunt! Chtěli byste si uspořádat také vlastní festival polévky? Napište nám.

Festival polévky

Za dveřmi - Pražský festival pouličního divadla - špičky pouličního divadla v centru Prahy, tak vypadá každoročně festival Za dveřmi. Nejlepší světoví i čeští performeři, akrobati a pouliční umělci přijíždí na jeden červencový týden do Prahy, aby oživili její centrum. Za sedm let existence měli návštěvníci možnost vidět umělce z Ukrajiny, Portugalska, Německa, Izraele a dalších zemí. Tančí se na chůdách, zpívá, lítá ve vzduchu nebo třeba chodí po fasádách domů. Přeneste se s námi do světa fantazie, do světa pouličního divadla!

Festival Za dveřmi

Swing me Prague je první a jediný žánrový festival svého druhu v České republice. V sobotu 13. srpna roztančí industriální halu Pragovka v rytmech electro-swingu, swingu i balkánu. Hlavní hvězdou je francouzská kapela Caravan Palace. Ti se na podiu potkají s Mydy Rabycad, Circus Problem, Voila! nebo MoveBreakers, kteří společně přenesou diváky do doby 20., 30. a 40. let minulého století.

Pop-up klub Blink Excelent

Pražský žonglérský marathon

Kampaň "Nevidím to černobíle"

“Nevidím to černobíle” je projekt realizovaný občanským sdružením ART Prometheus, které se zaměřuje na pořádání veřejných divadelních a hudebních akcí i na akce společenského rozměru. Společně chceme vytvořit co nejdelší stěnu s našimi podpisy - otisky palců různých barev. Je to veřejné prohlášení, ke kterému se každý z nás může přihlásit. Nejsem rasista. Bez dovětku a s tečkou na konci. Obraz, který tak vznikne otisky nás všech bude následně putovat na řadu míst v České republice - letní festivaly, klubové koncerty, dětské dny nebo výstavy.

Neexistuje žádné ALE. Když řekneš, že nejsi rasista, ta věta končí tečkou. Nejde nám o konkrétní cíl, ale každý jeden z nás chceme vyjádřit svůj osobní postoj, stavební kámen našich názorů. Jsi ten, kdo se nebojí blbosti a chceš proti ní bojovat? Přestaň sbírat palce online a dej nám jeden offline. Na místě a natvrdo. Přidej se k nám.