Velké loutky & Živé sochy

Velké loutky

Už jste viděli sedm metrů velkého anděla? Nebo šest metrů dlouhého vlkoryba? A víte, co je to vlkoryb? Jestli ještě ne, pak vám nabízíme mimořádnou příležitost to změnit. Máme dlouholeté zkušenosti s programem průvodů a karnevalů, stejně tak i dětských dnů. Na vaši akci dodáme opravdu nepřehlédnutelné loutky, které okouzlí nejen vaše děti. K dispozici máme:

Loutka anděla (sedmimetrový pohyblivý anděl vhodný do průvod), Andělé (čtyřmetrové loutky andělů), Drak (alegorický vůz, který chrlí oheň či konfety), V.O.S.A. Theatre  (Obří kolo, Hybostroje), Vlkoryb (šest metrů velká loutka v rukou japonského loutkáře Noriho Sawa, v případě zájmu spojená s představením plném akrobacie a živé hudby)

Dále nabízíme výrobu loutek na míru a workshop výroby masek.

Živé sochy

Oživlé barokní dámy, renesanční gentlemani z italských Benátek, pompézní kostýmy, zdobné masky v ulicích měst i na společenských akcích. Živé sochy jsou jedinečnou uměleckou disciplínou, při které profesionální herci ztvárňují postavy z historie, ale i budoucnosti či jiného světa.

Nechte se jimi zlákat a okouzlit výjimečnými kostýmy. Živé sochy vytvoří fantaskní atmosféru a zpříjemní akci netradičním způsobem. Mohou vás vítat na večírku, zvát do sálů a korzovat po vašem boku. Nebo procházet centrem města, stejně tak i nehybně stát a překvapit vás jediným mrknutím oka. Každý karneval, dobová společenská akce či výjimečná slavnostní událost se živými sochami povznese na jedinečný zážitek. Na rozdíl od většiny jiných živých soch, ty naše, když ožijí, dokážou i akrobatická čísla, nad kterými se vám bude tajit dech.

Zaujaly vás loutky mimořádných rozměrů nebo živé sochy? Kontaktujte nás na emailu info@artprom.cz, rádi vám poskytneme bližší informace.