29. 03. 2016 - Už popáté pořádáme multižánrový festival Živá ulice v Plzni

Místo velkého podia příjemná zahradní slavnost s hudbou na Náměstí Republiky. Z Proluky hřiště pro děti, party pod korunami růžových keřů v Šafaříkových sadech a U Branky hudební klub pod širým nebem. Během festivalu Živá ulice proměníme centrum Plzně!

živá ulice

Máte už dost hlučných hudebních produkcí, tlačících se davů a nekonečné fronty na pivo v plastovém kelímku? Letošní ročník Živé ulice převrací zavedenou představu o festivalech jako o místech, kde si nepopovídáte, neposadíte se a neodpočinete si. Pojďme si společně oddychnout a vychutnat si letní pohodu na tomto jedinečném festivalu v centru Plzně.

živá ulice

Na několik dní proměníme známá místa v centru Plzně. Na nehostinném náměstí uspořádáme zahradní slavnost. Představte si to s námi – barevná světýlka, pivo do skla a muzikanti na dotek. Sejdeme se tam společně a užijeme si letní večery jako na dovolené. Každý večer bude patřit jinému žánru – swingová letní noc, balkánský večírek, písničkářský oddych. V Proluce otevřeme prázdninové hřiště s odpolední pohádkou pro všechny děti. Ze scény U Branky uděláme hudební klub pod širým nebem. V Inspiral Garden zažijeme skvělé večírky u dobře vychlazené dvanáctky a utkání s přáteli ve fotbálku.

živá ulice

Živou ulici pořádáme hlavně proto, abychom si ji užili, strávili příjemné léto, měli hezké zážitky. Věříme, že letošní ročník vás bude bavit stejně tak, jako nás baví jeho přípravy. Program začneme odhalovat už brzy! Zatím si poznačte do svých diářů dny Živé ulice:

11. – 13.7. Za dveřmi je divadlo

12. – 14.8. Namlouváníčka

15. – 21.8. Živá ulice

4.9. Festival polévky

Těšíme se!

Jakub, Matěj, Táňa, David, Dominika, Misha, Michalové a další

Organizační tým Živé ulice