Nestíháme!:)

3.6.2019

Omlouváme se, ale díky bohu nestíháme. Děkujeme vám za důvěru, kterou nám dáváte, díky vám a díky stálému přísunu nových a nových nápadů, nestíháme aktualizovat tyto stránky.

Odhalili jsme termíny festivalu Živá ulice 2017!

23. 1. 2017

Festival Živá ulice je naše srdcovka! Jsme proto rádi, že jsme jeho organizátory na další tři roky. A ačkoli začíná až v létě, my už na něm pořádně pracujeme teď. Zatím pro vás odhalujeme termíny:

10. - 12.7. Za dveřmi je divadlo
11. - 13.8. Plzeňská namlouváníčka
14. - 20.8. Živá ulice
3.9. Festival polévky

Těšíme se na vás!

Živá ulice

Je rozhodnuto! Živou ulici budeme organizovat další tři roky

20.12.2016

Máme obrovskou radost, že jsme vyhráli výběrové řízení a další tři roky budeme organizovat plzeňský multižánrový festival Živá ulice. Už nyní bookoujeme kapely a připravujeme program. Těšíme se na léto 2017!

Festival polévky provoní první adventní neděli pražské Výstaviště

20. 11. 2016

První adventní neděli provoní Výstaviště Praha Holešovice Festival polévky. Ve 40litrových kotlích dovezených z Maďarska, na otevřeném ohni a přímo před zraky diváků bude vařit desítka bister a restaurací. Těšit se můžete na českou klasiku i exotické chutě. Mimo jiných na festivalu uvaří i blogerka KOKO. Přijďte ochutnávat z vařících kotlíků v neděli 27. listopadu!

Jsme s akrobatickým balónem na EXPO2016 Antalya

12. 09. 2016

Na několik týdnů jsou naši akrobati s balónem v Turecku! Máme na starost doprovodný program na EXPO16 Antalya!

Centrum Plzně provoní už tradičně Festival polévky

30.08.2016

První zářijová neděle v Plzni už tradičně patří Festivalu polévky. Ve 40litrových kotlích dovezených z Maďarska přímo před zraky diváků budou vařit vyhlášené plzeňské restaurace, bistra i neziskové organizace. Centrum západočeské metropole provoní rekordních 20 druhů polévek. Ochutnávat můžete asijskou exotiku, mexické speciality, rybí polévky i českou klasiku. Festival se koná 4. září od 12.00 do 18.00 hodin.

Pořádáme festival Swing me Prague a přivážíme Caravan Palace

27. 07. 2016

První ročník electro-swingového festivalu Swing me Prague se blíží a už nyní si vydobývá své místo na české i zahraniční festivalové scéně. V sobotu 13. srpna roztančí unikátní industriální prostor Pragovka – bývalou halu ČKD. Hlavní hvězdou je francouzská kapela Caravan Palace. Ti se na podiu potkají s Mydy Rabycad, Circus Problem, Voila! nebo MoveBreakers, kteří společně přenesou diváky do doby 20., 30. a 40. let minulého století. Specifická dramaturgie festivalu neuniká zájmu ze strany anglické electro-swingové scény a také se stane součástí kanadské televizní show Avec ou sans argent.

Živá ulice v Plzni láká na hudbu, silent kino, food festival, módu i dětský program

15. 07. 2016

Místo velkého podia příjemná pouliční slavnost s hudbou na Náměstí Republiky. Z Proluky hřiště pro děti, večírky pod korunami růžových keřů v Šafaříkových sadech a U Branky hudební klub pod širým nebem. Koncerty, live session, letní kino, program pro děti, ochutnávka netradičního jídla nebo design a móda.  Festival Živá ulice od 12. do 21. srpna promění centrum Plzně. Vstup na všechny akce je zdarma.

Ohně, bagry i lunaparkovou jurtu přivezeme do Prahy spolu s festivalem pouličního divadla Za dveřmi

20. 06. 2016

Ohňový punk, balet v podání těžkých strojů nebo jurta se silent kinem, Pražský festival pouličního divadla Za dveřmi přiveze do Prahy už poosmé netradiční divadelní podívanou. V týdnu od 11. do 14. července zavítejte na Výstaviště Praha Holešovice a jeho okolí. Bude se tu konat 8. ročník festivalu Za dveřmi, jenž přiveze do letní metropole světové i české špičky pouličního divadla. Vstup na festival je zdarma.

Do haly Pragovka přivážíme Skrillexe

05. 06. 2016

Jedna z největších hvězd současné elektronické taneční hudby, vyhledávaný producent a držitel osmi cen Grammy odehraje svou pražskou premiéru 25. srpna na nezvyklém místě. Pro svoje vystoupení si z několika návrhů pořadatele zvolil industriální halu Pragovka. V první vlně budou lístky stát 890 korun, prodávat se začnou v pondělí 27. června v 10 hodin exkluzivně na NoLimits.cz. Koncert pořádají agentury Art Prom a Everything Goes a jeho kapacita je limitována.

Pořádáme DEN KOZLA!

13. 04. 2016

V sobotu 11. června pořádáme 24. ročník DNE KOZLA! Přijďte se odměnit po celoroční práci do Velkopopovického pivovaru! Ochutnávky gulášů, kapely na dvou scénách, prohlídky pivovaru a mnoho dalšího.

Už popáté pořádáme multižánrový festival Živá ulice v Plzni

29. 03. 2016

Místo velkého podia příjemná zahradní slavnost s hudbou na Náměstí Republiky. Z Proluky hřiště pro děti, party pod korunami růžových keřů v Šafaříkových sadech a U Branky hudební klub pod širým nebem. Během festivalu Živá ulice proměníme centrum Plzně!

živá ulice

Pořadáme jarní Festival polévky v Plzni!

15.03. 2016

Festival polévky v Plzni už dobře znáte. Letos poprvé ale ze čtyřicetilitrových kotlů dovezených z Maďarska budete moct ochutnávat i na jaře. Na sv. Jiří provoní Náměstí Republiky kolem 20 druhů polévek. Česká klasika, africká exotika nebo chutě mořských plodů? Přijďte ochutnat a rozhodnout, kdo vaří nejlepší polévky nejen v Plzni! Vstup na festival je zdarma.

festival polévky

Studentská noc na FS ČVUT vstupuje do LEVEL 03 a my jsme u toho!

12. 02. 2016

4 stages ■ concerts ■ Djs ■ relax zone ■ open air food courte & drink ■ PET installation by Kateřina Nováková (EXPO2015)

Studentská noc

Prahu roztančí první electro-swingový festival a my jsme spolupořadateli!

11. 02. 2016

První ročník žánrového hudebního festivalu Swing me Prague roztančí v rytmech electro swingu Prahu.  V atraktivním areálu dostihového závodiště Velká Chuchle v Praze se bude konat první open air electro-swingový festival, a to v sobotu 13. srpna. Swing me Prague přiveze do prostředí koňských dostihů francouzskou hvězdu Caravan Palace, celodenní program doplní české swingové a electro-swingové kapely. Chybět nebude ani dostih koní a bohatý doprovodný program.

Půjčujeme sluchátka na silent party

2. 2. 2016

Chcete uspořádat silent party? Pořádně nadupaný venkovní večírek, na kterém nikoho nebudete rušit? Nebo zažít jako jedni z prvních v České republice silent kino? Půjčte si u nás sluchátka! K dispozici máme dvou a tří kanálová sluchátka a rádi vám poradíme, jaký typ se na vaší akci hodí nejlépe!

S akrobatickým balónem letíme do Bahrajnu!

20. 1. 2016

Jediný akrobatický balón ve střední Evropě zaletí spolu s námi do Bahrajnu! Už podruhé budeme s V.O.S.A. Theatre vytvářet doprovodný program pro Formuli 1 v Bahrajnu!

Vyhráli jsme DEN KOZLA 2016!

17. 12. 2015

Vyhráli jsme výběrové řízení a v roce 2016 budeme připravovat DEN KOZLA ve Velkých Popovicích! Těšíme se :)

Spolupořádáme koncert Hindi Zahra!

12.11.2015

Pařížanka narozená v Maroku, která může připomínat Manu Chao, Billy Holiday nebo Zaz, přijede vůbec poprvé do České republiky už v úterý 24. listopadu. Z vyprodaných evropských koncertních sálů dorazí do pražského Paláce Akropolis. Osobitý mix world music, jazzu, popu, soulu, rocku, folku a blues se špetkou berberského vlivu, tak lze vystihnout tvorbu zpěvačky i herečky Hindi Zahra.

Zveme vás na první český koncert šarmantní Hindi Zahra!Vstupenky na koncert je možné zakoupit v síti goout.cz.

Cyr wheel na Zlaté Praze 2015

21.10.2015

Cyr wheel je jedna z nejobdivovanějších novocirkusových discipín. Zastupujeme akrobaty, kteří na cyr wheelu umí neuvěřitelné kousky! Chcete ho na své akci? Napište nám!

Zveme vás na první pražský ročník Festivalu polévky!

12. 10. 2015

Rybí vývar, čočkový krém nebo poctivý boršč? Poslední sobotu před Vánoci provoní holešovickou tržnici Festival polévky. A vařit se bude přímo před zraky diváků – na otevřeném ohni ve čtyřiceti litrových kotlích dovezených až z Maďarska. První pražský ročník Festivalu polévky se bude konat v sobotu 19. 12. od 12.00 hodin v Holešovické tržnici spolu s Boutique Market. Vstup na festival je zdarma.

Spolupořádáme koncert Majka Spirita!

9. 10. 2015

Chystáme nejbližší pražský koncert jediného krále československého rapu. Majk Spirit + DJ Grimaso! A jako předkapela talentovaní ATMO music. Všechny vás zveme 5. listopadu do Retro Music Hall v Praze na Frisco Night!

Více informací na Facebooku.

Připravujeme jubilejní 5. ročník festivalu Živá ulice 2016

1.10.2015

Živá ulice - největší multižánrový festival bez vstupného - příští rok oslaví 5. narozeniny! Už se těšíme na její jubileum a máme pro vás termíny, kdy rozhodně v Plzni nechybět! Tak tedy: 11. - 13. 7. 2016 Za dveřmi je divadlo --- 15. - 21. 8. 2016 Živá ulice --- 4. 9. 2016 Festival polévky.

Těšíme se!

Známe termíny festivalu Za dveřmi 2016!

28.9.2015

Připravte si diáře a zapište si, kdy v létě být v Praze! 11. - 17. 7. 2016 se uskuteční 8. ročník Pražského festivalu pouličního divadla Za dveřmi. Bude se tančit na chůdách, chodit po laně i muzicírovat! Těšte se na české i zahraniční pouliční divavadlo. Více informací na www.zadvermi.cz

Plzeň provoní Festival polévky

02.09.2015

První zářijová neděle už tradičně patří Festivalu polévky, který provoní centrum Plzně. Ve 40 litrových kotlích přímo před zraky diváků budou vařit vyhlášené plzeňské restaurace, bistra i neziskové organizace. Kromě nejrůznějších chutí a vůní se bude městem linout také hudba. Retro a vintage set v podání Tea Jay Ivo vystřídá balkánská dechovka orchestru Oranžáda. Festival polévky navíc ukončí kampaň na podporu festivalu Živá ulice v roce 2016.

Přivezli jsme Obří loutky do Plzně

01.09.2015

Máme obrovskou radost, že jsme byli součástí projektu Obří loutky v Plzni! Půlroční přípravy, 8 obřích loutek Carros de Foc,  stovka performerů a hlavně 100 000 návtěvníků za tři dny. Obří loutky rozhodně patří mezi projekty, na které můžeme být pyšní.

Skončil hlavní blok Živé ulice, hudba z centra Plzně ale nezmizí

23.08.2015

Po 14 dnech festivalového dění skončil hlavní blok Živé ulice, jehož návštěvnost předčila naše očekávání. Hudba, koncerty a Djs ale budou pokračovat ještě celý následující týden. Pořadatelé se rozhodli prodloužit dosud největší festival o dalších 7 dní. I jako poděkování za podporu diváků, kteří přispívají na program pro rok 2016. Živá ulice oživí centrum Plzně také v září.

Dubioza kolektiv naplnila plzeňské náměstí

20.08.2015

Na plzeňský festival Živá ulice jsme pozvali bosenskou kapelu Dubioza kolektiv. Ve středu 20.08.2015 naplnila náměstí Republiky do posledního místa. Reggae, směsice dubu a rocku a politických textů se nesly centrem města a bylo to jedním slovem perfektní!

Začíná největší Živá ulice, která oživí centrum Plzně na 14 dní

10.08.2015

Dosud největší Živá ulice nabídne v hlavním bloku celkem 14 dní programu. Od 10. do 23. srpna se na sedmi scénách vystřídá přes 100 kapel. Chybět nebude ani bohatý doprovodný program. Dětem patří už tradičně Proluka, kterou letos poprvé oživí v prvních festivalových dnech také letní kino. Vyjma toho se Plzeňané mohou těšit na Živou galerii či jógu a tanec v Sadovém okruhu. Největší český multižánrový festival se vstupem zdarma navíc rozjíždí crowdfundingovou kampaň a láká na netradiční odměny.

Na první silent kino v České republice zajeďte do Plzně, zve festival Živá ulice

01.08.2015

Možná máte pocit, že je letních kin tolik, do kolika stran se podíváte, ale můžeme vám zaručit, že tohle je jiné. Tak jiné, že se za ním vyplatí přijet do Plzně. V rámci multižánrového festivalu Živá ulice se tu v centru Plzně v historické kulise bývalého opevnění bude promítat první silent kino v Čechách. Nasadit sluchátka a přepínat mezi původní hudbou a tou od Freddieho Mercuryho budete moct u filmu Metropolis už 10. srpna od 21:00 hodin. Následující dne se těšte na němé filmy s živou kapelou. Vstup na kino stejně jako na celý festival je zdarma.

Festival Za dveřmi oživí Prahu pouličním divadlem už posedmé

13.07.2015

Pražský festival pouličního divadla Za dveřmi oživí už tradičně červencové ulice hlavního města. 7. ročník festivalu Za dveřmi přinese hned několik novinek. Akrobati, herci, performeři i hudebníci oživí holešovické Výstaviště a jeho okolí. Festival přichystá české i světové premiéry či mezinárodní site specific performance. Jako obvykle se můžete těšit na hvězdy pouličního divadla z celého světa a na nejlepší českou tvorbu. Festival Za dveřmi se koná od 13. do 18. července, vstup na představení je zdarma.

Výstaviště ožije příběhem Majstra a Margaréty

05.07.2015

Divadelní adaptaci ruského románu Mistr a Markétka přiveze ve svém šapitó slovenské Teatro Tatro v rámci 7. ročníku Pražského festivalu pouličního divadla Za dveřmi. Podobenství o lásce, která je mimo kategorii dobra a zla, představí jedni z nejvýraznějších slovenských herců současnosti 16. a 17. července na pražském Výstavišti.

Ani letos jsme nechyběli na košických Imagináciích

01.07.2015

Košické Imaginácie patří mezi naše oblíbené akce, kam se každoročně rádi vracíme. Letos jsme na nich společně s V.O.S.A. Theatre vůbec poprvé představili akrobatický heliový balón!

SUMMER WARM-UP w/ PASSAFIRE (US)

15.5.2015

Léto se blíží a s ním sezóna hudebních festivalů i pouličního divadla. Dvě promotérské skupiny - ArtProm & ART Prometheus - vás zvou na zahájení letní sezóny. Uskuteční se 28.5.2015 na Lodi Tajemství kotvící na pražské Náplavce a vystoupí na něm američtí reggae-duboví PASSAFIRE.

Ostrov Štvanice zažije 30. dubna na čarodejnice hudební sabath

24.4.2015

30. dubna 2015 vypukne v okolí Vily na pražském ostrově Štvanice hudební Sabath. V den, kdy se otevírají jeskyně, bosorbaby se slétají, aby obcovaly s ďáblem, vystoupí v rámci druhé edice koncertní série X edition více než desítka interpretů v čele s ostravskými SCHWARZPRIOR, maskovaným písničkářem Kuchařem KITTCHEN nebo oceňovaným elektronickým producentem Subject Lost.

Do Prahy přijíždí britský kouzelník s hlasem a kytarový beatník ThePETEBOX

7.4.2015

16. dubna 2015 vystoupí v industriálním prostoru Haly 26 v Holešovické tržnici britský beatboxer, multiinstrumentalista a zpěvák ThePETEBOX. Nástupce slavných beatboxerů, jako jsou rakouští Bauchklang nebo Australana Dub FX, kombinuje neuvěřitelnou hlasovou škálu s hrou na elektrickou kytaru ve smyčkách, které zamotají posluchačům uši. Jeho koncert zahájí novou koncertní sérii X EDITION, která se zaměřuje na akce v nezvyklých prostorách.

Odhalujeme první jména dosud největšího plzeňského festivalu Živá ulice

3. 2. 2015

Multižánrový festival Živá ulice bude v roce 2015 zatím největší, a to co do počtu festivalových dní i interpretů. Miro Žbirka, The Tap Tap, Ivan Hlas, DVA či Znouzecnost, to jsou první jména 4. ročníku Živé ulice. Na scénách nebudou chybět ani domácí plzeňští interpreti. Celkem 22 dní programu naplní v centru Plzně pouliční divadlo, koncerty, Djs, taneční vystoupení, food festival, Plzeň Fashion Days a mnoho dalšího.

Zahájení společenské akce pro Raiffeisenbank

24. 1. 2015

Colours of Raiffka, tak se jmenovala jedna ze společenských akcí, na kterých jsme se podíleli svým uměleckým programem. V prostředí krásného Clarion Congress Hotel Prague se ve vzduchu vznášeli naši akrobaté a tanečnice proplouvaly podiem jako isiss víly... 

Zahajujeme Evropské hlavní město kultury!

13. 1. 2015

Plzeň bude v roce 2015 ústředním dějištěm kultury a u toho ani my nebudeme chybět. Účastníme se hned velkého zahájení, které propukne 17. ledna v centru města, i řady dalších akcí. Evropské hlavní město kultury přivítáme čtyřmi průvody, které symbolizují čtyři řeky protékající Plzní. Chybět nebudou naše velké loutky, akrobati z V.O.S.A. Theatre, show v podání nevšedních Amanitas Fire Theatre, chůdaři a další nejen pouliční umělci.

Do Česka přijíždí performer Dub FX, král všech buskerů a drum´n´bass kouzelník

7.11.2014

(Praha/ČR) 27. listopadu 2014 vystoupí v pražském klubu Retro Music Hall na akci Frisco Night světoznámý performer a hudebník Dub FX. Jeho koncert doplní speciální stage mapping a djs Orbith, Lady A, S-Bish (FR), Frank The Space a Petr_ha.

Tisková zpráva ArtProm.

Frisco Night presents: DUB FX

23.10.2014

Světoznámý hudební performer Dub FX přijíždí do pražského Retra! Mistr loopovacích technik, který je naprosto nezávislý na nástrojích (ale zároveň jejich doprovodu dokáže naplno využít) projel celý svět jenom s mikrofonem a basovými efekty. Mix drum´n´bass, dubstepu, rapu a reggae koření mírný dotek worldmusic. Původem Australan se dnes považuje za občana každé země. Protože jeho hudbě rozumí každý a každý si ji zamiluje.

Fabriku Vlněna zaplní na tři dny umění, jídlo i design. Otevírá se tam klub Blink Excelent

29.9.

Prvorepublikový areál slavné textilky Vlněna zaplní od 9. do 11. října 2014 umění, jídlo a design. Otevírá se tam totiž dočasný klub Blink Excelent, který doprovodí už 11. edice trhu nezávislé módy, šperků a designu Factory Fashion Market. Mezi hlavní tahouny programu patří legendární skupina N.O.H.A., rappeři Vladimir 518 a Tafrob nebo djská formace BassDrop.

Hvězda vyšla a září víc než dříve. Pop-up club Blink Excelent v Plzni

19.9.2014

Jen na chvíli, jen na pár mžiků oka. Byl to sen nebo realita? Byl to pop-up club. Blink Excelent. Jeho sedmou edici odstartujeme už ve středu 24. září v Plzni. V krásném a zašlém kině Hvězda. Místo s obrovským géniem loci, místo, jež za první republiky plnili emoce dvojic na plátně i těch zamilovaných v hledišti. Teď bude na dva dny patřit hudbě, projekcím a umění. 

600 umělců, nejen to je největší multižánrový festival v Plzni Živá ulice

11.8.2014

Živá ulice, největší multižánrový festival na západ od Prahy, přiveze do Plzně přes 600 umělců a na sedmi scénách od 11. do 17. srpna představí hudbu, pouliční divadlo i bohatý doprovodný program. Plzeňské centrum přivítá Lenku Dusilovou, The Plastic People of the Universe, Never Sol a mnoho dalších hudebníků. Chybět nebude například ani food festival národnostní menšin.

Studenti ČVUT představí šestou vývojovou řadu jejich unikátní formule za doprovodu provazochodců

13.5.2014

(Praha/ČR) 13. května 2014 se od 15 hodin odehraje před budovou Fakulty Strojní ČVUT akce NA KURÁŽ! Která představí nový model studentské formule. Atraktivní roll-out doprovodí provazochodci (highlineři), kteří zdolají více než 40 metrovou trasu v téměř 20 metrové výšce a půjde tak o vůbec první veřejný přechod v Česku.

České stroje vyrážejí na Velkou cenu Formule 1 v Bahrajnu

1.4.2014

(Praha/Bahrajn) 1. dubna 2014 odlétá šestnáctičlenný tým umělecké agentury ART Prometheus na Velkou cenu Formule 1 do Bahrajnu. Zastoupení českých divadelních souborů V.O.S.A. Theatre a Long Vehicle Circus oslovili přímo pořadatelé a tak se můžeme poprvé po letech těšit na české zastoupení na nejprestižnějším automobilovém závodě.

Pop-up klub Blink Excelent se vrací do Holešovických jatek, přiveze psychopaty DOPE D.O.D.

27.3.2014

(Praha/ČR) Přesně před rokem se v hale číslo osm v Holešovické tržnici zjevili zničehonic ďáblové jménem ONYX a předvedli jednu z nejtvrdších hiphopových show v Praze vůbec. Pop-up klub Blink Excelent pokračuje v linii trueschool rapu, který si nebere servítky a jde na dřeň. Po Onyx přijíždějí do 130 let starého areálu bývalých jatek psychopati DOPE D.O.D. Spolu se Smackem odehrají koncert 9. dubna.

1