27.3.2014 - Pop-up klub Blink Excelent se vrací do Holešovických jatek, přiveze psychopaty DOPE D.O.D.

(Praha/ČR) Přesně před rokem se v hale číslo osm v Holešovické tržnici zjevili zničehonic ďáblové jménem ONYX a předvedli jednu z nejtvrdších hiphopových show v Praze vůbec. Pop-up klub Blink Excelent pokračuje v linii trueschool rapu, který si nebere servítky a jde na dřeň. Po Onyx přijíždějí do 130 let starého areálu bývalých jatek psychopati DOPE D.O.D. Spolu se Smackem odehrají koncert 9. dubna.

Dope D.O.D. v posledním roce dvakrát vyprodali pražský koncert - nejdříve Lucerna Music Bar a poté Roxy - což jedině svědčí o tom, že jsou na vrcholu vlny, kterou vzedmuli. A to přitom o nich ještě v roce 2010 nikdo nevěděl - jen tak zničehonic se objevili, stejně jako se občas objeví na “mžik oka” pop-up klub Blink Excelent - na podzim minulého roku v brněnské fabrice Vlněna a od 8.dubna zase v Holešovické tržnici. Hned první album Branded se singlem “What Happened” je posadilo na pomyslný trůn současného hardcore hip-hopu.

Tříčlenná parta z Holandska dostala pozvání předskakovat i takovým hvězdám jako jsou Limp Bizkit nebo Korn a tak je vystihují v podstatě dvě slova: FRESH & HARDCORE. Dope D.O.D. nezůstanou ale v pop-up klubu Blink Excelent sami - doplní je známý český dj SMACK a posil z Francie - Dj S-BisH. Vstupenky na koncert 9. dubna jsou již v předprodeji v síti Ticketstream za 290,- CZK.

Holešovická tržnice ale nezažije hip-hop pouze jednou. Už 8.dubna se uskuteční premiéra unikátního projektu, který propojuje slovenské headlinery hiphopové scény Moja Reč, legendární kapelu PARA a slavný cigánský band Sendreiovci. Právě u příležitosti Mezinárodního dne Romů vystoupí všichni tři společně poprvé naživo, stejně jako v již proslaveném klipu E Daj Nasvaľi. Sendreiovci například v Praze vystoupí vůbec poprvé a to jenom chvíli poté, co byl v kinech film Sherlock Holmes: Game of The Shadows ke kterému vytvářeli hudební doprovod.

V Blinku nebude chybět ani oblíbená Radio 1 Silent Party, kde každý z návštěvníků dostane na celý večer bezdrátová dvoukanálová sluchátka a bude tak moci vybírat z dvojice djs na scéně. Hned jako první ze šestice se proti sobě 10. dubna postaví frontman kapely Sunshine Kay Buriánek a frontman kapely Republic of Two Jirka Burian. Radio 1 Silent Party doplní přehlídka komunity Urbexerů (z angl. Urban Exploration), kteří představí řadu zajímavých opuštěných místech napříč Českem, Evropou i světem. Doplní jej premiéra krátkého filmu Excelent Urbexers, který se natáčel v rozpadlých ruinách brněnské fabriky Vlněna.

12. dubna bude pop-up klub Blink Excelent patřit výběru toho nejlepší ze současné alternativní hudby - unikátní sestavu v podobě kapely Vložte Kočku, jež je čerstvým držitelem ceny Vinyla, matadora české elektroniky Floexe, francouzských trapových Caterva doplní u příležitosti židovského svátku Pesach izraelské formace Echo & Tito a Princ of Persia. V pátek 11. dubna se pak odehraje v pop-up klubu Blink Excelent jarní edice festivalu Soundfeer v čele s Meat Katie (UK).
Kompletní informace o programu a vstupenkách najdete na www.klublink.cz a na fb.com/KluBlink

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit:
Adam Ondráček / media & PR
Ph.: 00420 732 957 387
mail: adam@artprom.cz
www.klublink.cz 

Program:

8.4. BRUTÁLNA ZOSTAVA: Moja Reč & PARA & Sendreiovci

9.4. DOPE D.O.D. (NL) & DJ SMACK (CZ) + Dj S-Bish (FR)

10.4. RADIO 1 SILENT PARTY & URBEX NIGHT

11.4. SOUNDFEER spring edition: MEAT KATIE (UK) + Tchendos

12.4. EXCELENT BEATS: Vložte Kočku (CZ) & Floex (CZ) + Echo & Tito (IL), Caterva (FR), Prince of Persia (IL)

Venue: Holešovická tržnice