O nás

ArtProm v čele s jeho kreativním ředitelem Jakubem Vedralem je jednou z mála společností, které se v České republice specializují na development a realizaci kreativního obsahu eventů a kampaní. Ve spolupráci s ART Prometheus o.s. drží prst na tepu uměleckých trendů. Právě skrze zastoupení světoznámých divadelních souborů, jako jsou Divadlo Continuo, Bratři v Tricku nebo V.O.S.A. Theatre si udržuje neustálý přehled a kreativní potenciál.

Jakub Vedral má za sebou více než desetiletou zkušenost v produkci, realizaci a kreativním řízení eventů napříč celým světem. Realizuje každoročně akce v České republice pro klienty, jako jsou Plzeňský Prazdroj, Philip Morris, Mercedes Benz či KKCG. Každoročně má na starost programovou část Karlovarského Karnevalu, Dne Kozla, nebo oslav narozenin ČRo . Režíroval slavnostní zahájení Mistrovství světa v ledním hokeji 2011 v Košicích a v neposlední řadě byl zodpovědný za divadelní prezentaci Českého pavilonu na EXPO 2010 v Šanghaji, na EXPO 2015 v Milánu a na EXPU v Astaně. Stál za myšlenkou prvního českého pop-up klubu Blink Excelent. Je ředitelem dvou festivalů - Pražského festivalu pouličního divadla Za dveřmi a Multižánrového festivalu Živá ulice v Plzni. Na konci března 2014 vyrazili například do Bahrainu realizovat divadelní doprovodné programy Velké ceny Formule 1. V září 2015 stál za projektem Obří loutky v Plzni, který za 3 dny navštívilo 100 000 lidí... díky své práci procestoval na 30 zemí světa.

Pokud si myslíte, že by Vám naše zkušenosti mohly být přínosné, neváhejte nás kontaktovat:) Tyto stránky totiž nestíháme úplně aktualizovat:)