Nový cirkus

Svébytný žánr, jehož kořeny najdete ve druhé polovině 20. století ve Francii, je postavený na mísení jednotlivých druhů umění – v jeden okamžik se tak prolíná akrobacie, tanec, hudba s projekcemi, filmem i výtvarným uměním. Dokonalý fyzický projev, akrobatická čísla, nad kterými se tají dech, jsou však poskládána v příběh a smysluplný obraz. Patříme mezi přední představitele české novocirkusové scény a například jako jediní v České republice pracujeme s unikátním pětimetrovým akrobatickým kolem. Dopřejte novocirkusový zážitek sobě, svým dětem, klientům nebo návštěvníkům vaší akce.

Chůdaři Long Vehicle Circus – Čtyři mladí pánové, kteří se s chůdami snad už narodili, tak vypadá seskupení Long Vehicle Circus. Breakdance, Labutí jezero, společenské tance v metrové výšce nejsou žádný problém. V současné době máme v repertoáru tři odlišná představení. Long Vehicle Circus ovšem rádi připraví program i například na dětské dny nebo komerční prezentace vaší značky.

V.O.S.A. Theatre – Pouliční divadlo a nový cirkus na špičkové úrovni. Soubor, který umí pracovat s veřejným prostorem i udělat mimořádnou show v interiéru. Ať už se chystáte uspořádat večírek pro top management, dětský den nebo průvod městem, V.O.S.A. Theatre připraví skutečný zážitek. Ve svém repertoáru má například pětimetrové akrobatické kolo nebo netradiční hybostroje.

Heliový balón - jediný ve střední Evropě! Akrobatický heliový balón má  v průměru 6, 5 metru a k jeho naplnění je potřeba 165 m3 helia, což odpovídá asi 14 000 balónkům. Nechte se unést do výšky až 40 metrů i vlastní fantazie. Akrobatický heliový balón je zcela jedinečný nástroj. Zatím se představil na Pražském festivalu pouličního divadla Za dveřmi a během projektu Obří loutky v Plzni

Obří kolo – Nezapomenutelný zážitek! Unikátní akrobatické kolo, které má v průměru pět metrů, umí rozhýbat umělci z V.O.S.A. Theatre. Takováto železná válcová konstrukce je jediná na světě, díky čemuž se stává velmi originálním uměleckým programem vhodným jak do exteriéru, tak interiéru. Systém statických válců, kterými disponujeme, totiž dovoluje točit kolem i na místě. Jediné, co potřebujete, jsou dostatečně vysoké stropy... Akrobatické kolo nabízí bohaté možnosti pro herecké akce, akrobacii i živou hudbu.

Hybostroje – šest originálních mobilních strojů založených na principu kol a velocipedů. Stroje byly součástí prezentace České republiky na EXPO 2010 v Šanghaji, ale vidět je můžete klidně i vy... Vysoké snění zpestří program každé akce.

Rámečky – dokážete si z dřevěných rámečků velikosti kuchyňského okna poskládat ve třech patrech konstrukci a po ní vylézt až do výšky téměř dva metry? A co se stane potom?

Zaujal vás nový cirkus? Chcete vidět nevídané? Napište nám na info@artprom.cz