Fireshow

Živel, který vzbuzuje respekt. Zahrávat si s ohněm se nevyplácí, ale naši umělci to s ohnivými představeními – fireshow - opravdu umí. Nečekejte ovšem devadesátkové statické točení ohněm, které už jste určitě viděli mnohokrát. Naše představení jsou fúzí fireshow, žonglování, fyzického divadla, závěsné a pozemní akrobacie, pantomimy, scénického tance a to vše s důrazem na výraznou vizuální složku.

Nabízíme široký repertoár – od pětiminutových představení o třech lidech až po 20 minutovou velkolepou show. Děláme i netradiční spojení fireshow s ohňostroji. Fireshow je vhodná pro firemní akce a oslavy, půlnoční překvapení, festivaly, natáčení, rodinné oslavy apod.

Umělci, se kterými spolupracujeme:

Amanitas Fire Theatre – Soubor, který vykouzlí s ohněm nevídané a ještě k tomu bude hrát na hudební nástroje, zpívat, žonglovat a zvládne i závěsnou či pozemní akrobacii. Amanitas Fire Theatre mají navíc bohaté zkušenosti průvodovými představeními a jejich velkolepé masky uchvátí každé publikum. Chcete-li, aby vaše akce byla nepřehlédnutelná, s Amanitas se vám to určitě povede.

Infinitos – Jedna z nejlepších fireshow skupin v České republice, která se věnuje unikátních synchronním a choreografickým fireshow či UV sestavám. V jejich vystoupení nechybí pyrotechnické efekty, jako jediní u nás pracují i s celozápalnými ohnivými krychlemi. Více na www.infinitos.cz

Zaujala vás fireshow? Nebojte se ohně a ozvěte se nám na email info@artprom.cz – rádi připravíme živelnou show přesně podle vašich představ.