1.4.2014 - České stroje vyrážejí na Velkou cenu Formule 1 v Bahrajnu

(Praha/Bahrajn) 1. dubna 2014 odlétá šestnáctičlenný tým umělecké agentury ART Prometheus na Velkou cenu Formule 1 do Bahrajnu. Zastoupení českých divadelních souborů V.O.S.A. Theatre a Long Vehicle Circus oslovili přímo pořadatelé a tak se můžeme poprvé po letech těšit na české zastoupení na nejprestižnějším automobilovém závodě.

U příležitosti 60. výročí Grand Prix to bude po Abu Dhabí a Singapuru teprve třetí závod, který se pojede v noci v záři reflektorů. "Věřím, že je to ten nejlepší způsob, jak oslavit desáté výročí naší Grand Prix ve formuli 1 a naši oddanost tomuto sportu," uvedl ředitel okruhu, šejk Salman bin Isa Al-Khalifa, pro Sky Sports. „Je nám obrovskou ctí být součástí takto prestižní události a těší nás, že budeme moci hrdě reprezentovat Českou republiku na našich strojích,“ říká Jakub Vedral, ředitel ART Prometheus. Divadelníci se skutečně objeví v Bahrajnu nejenom na několikametrových samohybech, které vytvořili speciálně pro svou předchozí výpravu na doprovodné programy EXPO 2010 v Šanghaji. V.O.S.A. Theatre a Long Vehicle Circus se takto vydali pod režijním vedením Jakuba Vedrala i na Světový šampionát v ledním hokeji v Košicích (2011) nebo na zahájení Mistrovství světa v letech na lyžích v Harrachově (2014).

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit, fotografie strojů a představení naleznete ke stažení zde: http://we.tl/cIIU0rssrX

Video: http://youtu.be/lCoNGMmMSko

Adam Ondráček

media & PR

Ph.: 00420 732 957 387

mail: adam@artprometheus.cz

www.artprometheus.cz