Bratři v tricku

Vzduchem létající míčky, kuželky i kužely nebo třeba malá prasátka, tak to vypadá, když se ocitnete v okolí Bratří v tricku. Žonglérské duo Václava Jelínka a Adama Jarchovského se do povědomí širší veřejnosti dostalo díky talentové soutěži Talentmania, mimo divadelní činnosti se věnují také společenským akcím či pořádání workshopů. Hledáte pro večerní či denní akci spojení technické dokonalosti žonglování s příběhem navíc? Bratři v tricku mají ve svém repertoáru hned několik představení, jež pozvednou vaši akci na umělecký zážitek.

bratři v tricku

V tricku

Patnáctiminutová show plná žonglování, míčků, diabol a dalších rekvizit, které létají vzduchem. Žonglovací laboratoř, jež ani jednou nemá zcela stejnou podobu, ovšem atmosféra a dojem se nemění – pokaždé budete překvapeni z dokonalosti výsledku.

Technické náležitosti: interiérové i exteriérové představení, strop: min. 3,5 m, prostor min. 3x4 m, soud system.

Light show

Deset minut plných světelných efektů létajících ve vzduchu. Královskou disciplínu Bratři v tricku ovládají i za černočerné tmy. Jejich tricky ale uvidíte – kuželky se za tmy rozzáří a vy si budete moct vychutnat nejen dokonalý žonglérský um, ale i světelnou show.

Technické náležitosti: interiérové i exteriérové představení, strop: min. 3,5 m, prostor min. 5x5 m, soud systém

Workshopy

Bratři v tricku jsou nejen skvělí performeři, ale i schopní a trpěliví pedagogové – budete-li mít zájem, uspořádají workshop žonglování, z kterého si odnesete nejen nově nabité dovednosti, ale i příjemný pocit. Zkušenosti mají například z prostoru Cirqueon, kde pravidelně vyučují.

Bratři v Tricku mimo uvedená show mohou připravit pro vaši společenskou akci i další inscenace. Ať už je to Prasečí cirkus plný létajících prasátek pro nejmenší, nebo například novocirkusovou humoresku Plovárna vzniklou na motivy Rozmarného léta. Máte-li zájem o bližší informace k vystoupení, neváhejte nás kontaktovat.

Bližší informace o souboru naleznete na www.bratrivtricku.cz nebo na www.facebook.com/bratrivtricku