Umělecká akrobacie

Mimořádná tělesná zdatnost a nadprůměrná obratnost spojená s dávkou odvahy, silné disciplíny a touze překonávat hranice – akrobacie je disciplína, která stojí na pomezí sportu a umění. Nechte se okouzlit vystoupeními mezi nebem a zemí, které popírají zákony gravitace. Naši akrobati spojují sílu a eleganci a ovládají nejrůznější druhy této disciplíny. Pro vaše akce nabízíme:

Závěsná akrobacie na šálách a laně – jsme v České republice průkopníky dnes už tradičního využití akrobatických šál a lan. Dodnes se však držíme na špičce tohoto druhu akrobacie, pracujeme s nejlepšími umělci a překonáváme nové výzvy, které se až během času stávají standardy.

Akrobacie na visuté hrazdě – na visuté hrazdě neboli trapéze vystupujeme jak sólově, tak párově. Nejčastější variantou jsou dvě sólové hrazdy, které umožňují vytvořit netradiční choreografie.

Straps – létající akrobati na popruzích v několikametrové výšce nad vašimi hlavami. Vzdušný tanec v dokonalé souhře těl. Jedinečná ukázka lidské síly.

Elastiky – akrobatická vystoupení na elastických (pružných) lanech simulující prostorový let jak vertikálně, tak horizontálně.

Akrobacie za použití motorů – unikátní a jedinečná show. Tenká, téměř neviditelná lanka a umělci ve vzduchu. Mimořádná dynamika představení přinese neopakovatelný zážitek. Umožňuje často realizovat vystoupení i v prostorech, kde byste to nečekali.

Pozemní akrobacie – lehkost a síla zároveň, dynamika a figury, které potlačují fyzikální zákony, tak vypadá pozemní hand to hand akrobacie našich umělců. Párová akrobacie umí být něžná i dynamická zároveň, umí okouzlit i vás donutit si zakrýt oči.

Handstand akrobacie - Adrenalinová one man show silového akrobata. Mužná síla, přesnost pohybů a precizní handbalancing na jedné ruce... 

Heliový akrobatický balón -  jediný ve střední Evropě! Akrobatický heliový balón má v průměru 6, 5 metru a k jeho naplnění je potřeba 165 m3 helia, což odpovídá asi 14 000 balónkům. Nechte se unést do výšky až 40 metrů i vlastní fantazie. Akrobatický heliový balón je zcela jedinečný akrobatický nástroj. Zatím se představil na Pražském festivalu pouličního divadla Za dveřmi a během projektu Obří loutky v Plzni.

Cyr wheel - jedna z nejuznávanějších a nejžádanějších novocirkusových disciplín. Jako jedni z mála v České republice zastupujeme akrobaty, kteří se cyr wheel pracují.

Slackline - Objevujeme nové formy akrobatických disciplín, spolupracujeme s mladými talenty a neustále vyhledáváme příležitosti, kterými se ubírat. Otvíráme se trendům a propojujeme tradiční techniky s novými disciplínami.

Provazochodectví – jaké je to dívat se do 35 metrové výšky na artistu chodícího po laně? Rozhodně adrenalinové... Spolupracujeme s nejlepšími provazochodci v Evropě, máte-li prostor, v němž by vám mohli předvést svůj um, neváhejte a kontaktujte nás.

Workshopy – chtěli byste se naučit akrobatické kousky od profesionálů? Nabízíme workshopy párové a závěsné akrobacie, slackline workshop i workshop skákání na skákacích botách

Umělci, se kterými spolupracujeme:

Salvi Salvatore a Seiline Vallée
Long Vehicle Circus
Constantin Malchin – máme tu čest spolupracovat s umělcem z Kolína nad Rýnem, jehož představení jsou založena na práci s unikátním římským kolem (german wheel).

Délka vystoupení je přibližně pět minut, lze ji ovšem upravit dle Vašich představ. Máte zájem o akrobacii a chcete poradit, který typ je pro Vaši konkrétní akci a prostor nejzajímavější? Obraťte se na nás na emailu info@artprom.cz